Wyślij stronę znajomemu

Zaledwie jeden z dziesiątków tysięcy szokujących dokumentów

Ta strona dokumentuje zaledwie jeden z dziesiątków tysięcy dokumentów Trybunału Farmaceutycznego w Norymberdze. Jest kopią autentycznego listu wysłanego przez wydział bankowy IG Farben do Bankhouse Delbrueck w Berlinie, zawierającego instrukcje o przelaniu kwoty 400.000 ówczesnych marek niemieckich na rzecz “Narodowego Funduszu Powierniczego”.

Ten “Fundusz Powierniczy” był oficjalnym kontem NSDAP. Kwota 400,000 marek to równowartość dzisiejszych kilkudziesięciu milionów dolarów.

List ten jest podpisany przez Hermanna Schmitza, dyrektora naczelnego IG Farben, co wskazuje na to, że decyzja masowego wspierania Partii Nazistowskiej została podjęta na najwyższym szczeblu tego międzynarodowego przedsiębiorstwa chemiczno-farmaceutycznego.

Ten list, podobnie jak tysiące innych dokumentów, pism i innych akt, niedwuznacznie potwierdza bliski związek między korporacją IG Farben a partią nazistowską. Gdy postanowisz zgłębić to archiwum internetowe i przejdziesz na kolejną stronę, zobaczysz, jak zasłona oszustwa zostaje usunięta.

Gdy ujrzy się i zrozumie niszczycielski wpływ międzynarodowych korporacji na przywódców politycznych – zarówno wtedy, jak i obecnie – czyny tych przywódców przestają być zagadką.

Oczywiście, nigdzie w tych dokumentach nie przeczytasz bezpośredniego porównania Hitlera i dzisiejszego przywódcy politycznego. Pod wieloma względami obecnych wydarzeń nie można porównywać do tych sprzed przeszło 60 lat.

Faktem jednak pozostaje to, że zarówno wtedy, jak i dzisiaj politycy są wynoszeni do władzy przez interesy wielkich korporacji, które w ten sposób inwestują w swoją przyszłość i zdobywają sobie politycznych “dyrygentów” swoich globalnych interesów ekonomicznych.

Strona domowa | O naszym archiwum | Strona kontaktowa